Visiaci zámok FAB 30H

Kód: 30H/38 30H/45 30H/52 30H/63 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: FAB
€5,40 €6,70 €7,80 €8,70 od €5,40
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Počet kľúčov naviac

Visiaci zámok - základný

Detailné informácie

Podrobný popis

Visaci zámok je univerzálny a jednoduchý spôsob ako uzamknúť dvere, bránku, skrinky alebo batožinu. Zámok FAB vám okrem univerzálneho použitia doma, na chate alebo na cestách zaručí aj vysokú bezpečnosť a čo najľahšiu manipuláciu.

Tento visaci zámok má strmeň so zvýšenou ochranou proti rezaniu, strihaniu alebo úderom kladiva. Jednostranne istený oceľový strmeň s priemerom 6 mm je po odomknutí samočinne výsuvný a otočný o 360°. Liatinové teleso zámky má povrchovú úpravu modrý komaxit.

Štandardne dodávaný s tromi kľúčmi.

Prevedenie FAB 30H/38, 30H/45, 30H/52, 30H/63.

Dodatočné parametre

Kategória: Visiace zámky do interiéru
Záruka: 2 roky

Značka FAB má za sebou viac ako storočnú históriu. Koľkokrát sa asi kľúč s hlavou psa v logu otočil v zámke? Koľko kľúčov sa nešťastnou náhodou stratilo a koľko ľudí si odfúklo, keď ten svoj nakoniec predsa len našlo vo vačku?

Generácie ľudí sa spoliehali na kvalitu výrobkov so značkou FAB. Značka FAB je tu aj v 21. storočí. Vďaka storočnej tradícii rozumie potrebám svojich zákazníkov a neustále prináša nové riešenia v oblasti dverného vybavenia a ochrany majetku. Technologický vývoj ide dopredu, zabezpečovacie systémy sa zdokonaľujú a „fabka“ ako synonymum kvality, na ktorú sa dá spoľahnúť, zostáva.

Pod značkou FAB sa vyrábajú produkty na kompletné dverné vybavenie:

  • cylindrické vložky - mechanické, mechatronické
  • systémy generálneho a hlavného kľúča
  • zadlabovacie zámky
  • visacie, lankové a prídavné zámky
  • bezpečnostné dverné kovania
  • dverné a podlahové zatvárače


Pôvod názvu
Názov značky FAB vznikol z prvých troch písmen priezviska jedného zo zakladateľov značky, Aloisa Fáborského. Druhým zakladateľom bol František Šeďa, ktorý vlastnil polovicu firmy do roku 1916, kedy svoj podiel predal z neznámeho dôvodu Fáborskému.

Hlava psa, symbol výrobkov FAB, sa objavila na kľúčoch z rychnovskej továrne už v 30. rokoch a, s malou prestávkou na začiatku 21. storočia, vydržala až dodnes. Autorom návrhu loga psa je rychnovský sochár Jan Moravec (sused Aloisa Fáborského).