Yale Linus Smart Lock

Kód: 147/CIE 147/STR Zvoľte variant
Neohodnotené
€300 –10 %
Linus strieborny
€300 –10 % €267,60
Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Smart zámok ovládaný cez Bluetooth a WiFi, kompatibilný s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, aplikácia pre Android a iOS, v angličtine, zdieľanie prístupu a monitoring príchodov a odchodov

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantný dizajn v kombinácii s najmodernejšími technológiami.

Smart zámok Linus je bezpečný dverný zámok, ktorý vám umožňuje dvere zamykať či odomykať bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Môžete využívať bezkľúčový vstup, kontrolovať, kto a kedy prichádza, či sú dvere otvorené alebo zatvorené a poskytovať virtuálne kľúče pre hostí. Užijete si úplnú pohodu s vedomím, že vás chráni najnovší smart zámok spoločnosti Yale, ktorá má viac ako 180 rokov skúseností v oblasti zabezpečenia.


Výhody:
Premeňte svoj smartfón alebo hodinky Apple Watch ako svoj kľúč. Intuitívna aplikácia Yale Access pre vaše zariadenie so systémom Android alebo iOS vám umožní spravovať vstup do vášho domova na diaľku. * Zdieľajte prístup s ľuďmi, ktorým dôverujete, sledujte aktivitu a prijímajte oznámenia.

*Nutný WiFi bridge Yale Connect.

Vlastnosti Yale Linus Smart Lock

 • Verzia Bluetooth: 4.2 (2,4 GHz)
 • 128-bitové šifrovanie AES a TLS
 • Možnosť používať existujúcu zámkovú vložku
 • Denník aktivít a oznámenia
 • Technológia DoorSense™ - hlási, či sú dvere zatvorené
 • Automatické zamykanie / odomykanie
 • Prepojenie s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple HomeKit a Airbnb (Vyžaduje sa zariadenie Yale Connect Wi-Fi Bridge)
 • Napájanie: 4 x AA (súčasťou balenia)
 • Rozmery produktu: 58 mm x 58 mm x 150 mm
 • Hmotnosť produktu: 623 g (vrátane batérií)

Obsah balenia:

 • Yale Linus Smart Lock v antracitovej farbe
 • Montážna doska
 • Upevňovacie skrutky
 • Lepiaca podložka
 • Magnet na dvere
 • 4x AA batérie

Zdokonaľte zabezpečenie svojich dverí bezkľúčovým dverným zámkom, ktorý zvýši vašu bezpečnosť a zjednoduší vám život.

 

Automatické uzamknutie a odomknutie pri príchode a odchode - Funkcia Auto-Lock vie automaticky uzamknúť dvere pri vašom odchode za každodennými povinnosťami, a to buď hneď po zatvorení dverí, alebo po dobe nastavenej cez aplikáciu Yale Access. Keď sa vrátite domov a pristúpite k dverám, funkcia Auto-Unlock ju zase vďaka technológii geofencing odomkne, takže nemusíte zložito hľadať svoje kľúče.

Bezpečnosť a istota - Účet Yale Access je chránený dvojstupňovým overením, čo znamená, že okrem hesla budete musieť overiť svoju totožnosť buď e-mailom alebo telefónnym číslom. Náš smart zámok Linus® používa na šifrovanie technológiu Bluetooth Low Energy (BLE). Okrem zabezpečenia samotnej technológie Bluetooth používame aj šifrovanie AES 128 a TLS, ktoré sa všeobecne označuje ako zabezpečenie na úrovni bánk. Ak svoj telefón stratíte, môžete svoj účet Yale Access a všetky virtuálne kľúče kedykoľvek deaktivovať.

Vzdialený prístup z akéhokoľvek miesta - vytvorte zabezpečené kľúče priateľom, rodine alebo ľuďom, ktorým dôverujete. To všetko priamo z aplikácie Yale Access - spravujte a naplánujte prístup kedykoľvek.

Jednoduchá inštalácia - Smart zámok Linus® sa ľahko montuje na súčasnú vložku zámku na vnútornej strane vašich vchodových dverí. Vďaka tomu si môžete ponechať svoje pôvodné kľúče a ďalej ich používať. Vaše vchodové dvere budú zvonka vyzerať rovnako ako predtým - bez akéhokoľvek náznaku smart technológií.

OKAMŽITÉ UPOZORNENIA - Ak sa niečo zmení sa stavom vašich dverí, budete o tom vedieť ako prvý.

TECHNOLÓGIA DOORSENS - pomôže vám zistiť, či sú vaše dvere bezpečne zatvorené. Ak sa stane niečo neočakávané, napríklad že dvere zostali pootvorené, budete to vedieť ako prvý.

Prepojte svoj smart zámok Linus® s najvýznamnejšími systémami smart domácnosti, hlasovými asistentami a platformami pre zdieľanú domácnosť. Využívajte tak všetky výhody jednoduchého ovládania dverí a správy prístupu.

* Vyžadujte Yale Connect Wi-Fi bridge pre vzdialenú správu a integráciu, ako je Voice Assistant

ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE - ako dlho vydrží batéria závisí od počtu zamykaní a odomykaní dverí za deň. Pri bežnom používaní vydrží btatéria 6 až 9 mesiacov.

 

Špecifikácia:

Kompatibilita zámku:
Vhodné pre rôzne modely dverí - Je váš zámok kompatibilný? Navštívte stránku pre kontrolu kompatibility na našich webových stránkach, nájdete tam odporúčania pre rôzne vložky dostupné vo vašej krajine.

Požiadavky:
Bezplatná aplikácia Yale Access pre smartfóny so systémami iOS a Android.

Frekvencia pre komunikáciu medzi zámkom Linus® a príslušenstvom:
Verzia Bluetooth: 4,2-2,4 GHz

Technológia medzi zámkom Linus® a smartfónom:
Bluetooth priamo, alebo cez Bluetooth a WiFi pri spárovaní WiFi bridge Yale Connect.

Dvojstupňové zabezpečenie:
Váš účet Yale Access je chránený dvojstupňovým overením, čo znamená, že okrem hesla skontroluje systém vašu totožnosť na základe e-mailu alebo telefónneho čísla.

Dvojvrstvové šifrovanie:
Smart zámok Linus® používa pre vaše dáta šifrovanie technológiou Bluetooth Low Energy (BLE) aj šifrovanie AES 128 bit a TLS, ktoré sa všeobecne označuje ako zabezpečenie na úrovni bánk.

Rozmery:
Šírka 58 mm, hĺbka 58 mm a dĺžka 150 mm.

Hmotnosť:
623 g vrátane batérií

Batérie:
4xAA (odporúčané alkalické) pre smart zámok. Batérie sú súčasťou balenia.

 
 

 

 

Elegantný dizajn ovenčený cenami

Inteligentný zámok so vzdialeným ovládaním Yale Linus Smart Lock kombinuje najmodernejšie technológie s pokročilou úrovňou zabezpečenia a elegantným dizajnom, vďaka ktorému si vyslúžil prestížne ocenenie European Product Design Award a Reddot Award 2020 v kategórii zabezpečovacie systémy a inteligentné produkty.

Yale Linus Smart Lock s funkciou virtuálneho kľúča

Po inštalácii voliteľného zariadenia Yale Connect Wi-Fi Bridge získate virtuálny kľúč, ktorý bude schopný odomykať aj zamykať dvere na diaľkuVeľkou výhodou je možnosť sledovať príchody a odchody v reálnom čase. Čakáte hostí alebo dočasných spolubývajúcich? Aj tým môžete poskytnúť ich vlastný kľúč k zámku.

Inštalácia inteligentného zámku Linus Smart Lock je hračka

Inštalácia inteligentného zámku Linus Smart Lock je veľmi jednoduchá a zvládnete ju s minimom náčinia na už prítomnej vložke vo vašich dverách, cez ktorú zámok namontujete. Tým pádom môžete stále používať svoje staré kľúče. Zámok navyše nejaví známky akýchkoľvek moderných technológií, je veľmi nenápadný a splynie s okolím.

Automatické zamykanie a odomykanie inteligentného zámku Yale Linus Smart Lock

Ďalší z praktických funkcií je automatické zamykanie dverí potom, čo odídete z domu alebo v určitý čas, ktorý nastavíte v mobilnej aplikácii. Vďaka využívaniu tzv. Geo-Fencingu možno tiež nastaviť automatické odomykanie zámku, akonáhle sa priblížite s telefónom k dverám.

Uľahčite si každodenný život

Už vás nebaví neustále hľadanie kľúčov? Zámok Yale Linus Smart Lock pohodlne odomknete pomocou inteligentného telefónu alebo hodiniek Apple Watch. Intuitívna aplikácia Yale Access umožní vzdialene spravovať vstup do vášho domova či zdieľať prístup s ďalšími ľuďmi, ktorým dôverujete. Pomocou mobilnej aplikácie môžete sledovať ich aktivitu a získavať informácie o ich pohybe vďaka informačným notifikáciám.